By Style

TV8 İzle, TV 8 Canlı İzle

TV 8 her kesimden insana hitap içerikleriyle yoluna dolu dizgin devam etmekte. TV 8’de yer alan pek çok yarışma, program ve proje büyük bir ilgiyle takip edilmekte.

Sunduğu farklı ve her kitleyi kapsayan program tarzlarıyla izleyicileri etkilemeyi başaran TV 8, spordan sanata, yarışmalardan dizilere birçok alanda gücünü hissettirmekte. Kaliteli ve farklı içeriklerini izleyiciyle buluşturan TV 8’in canlı yayına her an ulaşabilmek oldukça önemli. Bu doğrultuda Bystyle internet sitesi olarak yüksek kaliteli ve kesintisiz yayınlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

TV 8 Canlı Yayın

Günün her anı TV 8 canlı yayınına ulaşmak mümkün. Kaliteli bir sunumla TV 8 canlı yayınını günün her anı internet bulunan her noktadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Üstelik neredeyse tüm cihazlarla bu deneyime ortak olabilirsiniz.

TV 8 canlı yayınları arasında futbol müsabakaları ve yarışmalar önemli bir yer tutmakta. Pek çok kişi maç ve yarışma yayınlarına evde, otobüste, iş yerinde ya da herhangi bir yerde izlemek istemekte. Sizlerin bu isteğine yanıt vermek adına çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

TV 8 Ne Zaman Kuruldu?

TV 8 artık Acun Ilıcalı ile eşlenmiş bir kanal olsa da aslında kuruluşu çok daha eski. İlk olarak 22 Şubat 1999 tarihinde yayınları ekranlara getirmiştir. 2003 yılında ise kanal bünyesinde değişikliklere gidilerek ulusal kanallar listesinde kendisine yer edinmiştir.

Acun Ilıcalı 13 Kasım 2013 tarihinde çok konuşulan hamleyi yaparak TV 8’i satın almıştır. Acun Ilıcalı’nın satın alımının ardından kanalın genel içeriği eğlence üzerine kurulmuştur diyebiliriz.

TV 8 Sahibi Kim?

TV 8’in sahibi Survivor, O Ses Türkiye gibi pek çok başarılı programın altına imza atan Acun Ilıcalı’dır. Farklı ve her seferinde ses getiren formatları ülkemize taşıyan Acun Ilıcalı, tüm bu projelerini tek bir yerde toplamak adına TV 8’i satın almış ve kanalın büyük bir ilerleyiş kazanmasına yardımcı olmuştur.

TV 8 Canlı Yayın kanalı ile yayın akışında yer alan programa anında ve kesintisiz bir şekilde ortak olabilirsiniz. Yüksek kalitede sunduğumuz yayınlar ile seyrin zevkine varmak çok kolay. 

  • All Posts

Brighton – Ajax Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Brighton evinde Ajax takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

B. Leverkusen – Qarabağ Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında B. Leverkusen evinde Qarabağ takımını ağırlıyor.…

Sheriff – Servette Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Sheriff evinde Servette takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

Roma – Slavia Prag Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Roma evinde Slavia Prag takımını ağırlıyor.…

End of Content.

Edit Template