By Style

TV 8,5 izle, TV 8,5 Canlı İzle

TV 8 kanalının bir devamı gibi görülen, farklı içeriklerin bir araya toplandığı TV 8,5 kanalı, Acun Ilıcalı’nın 2016 yılında satın alarak yayın hayatına sokmasının ardından hızla büyümüştür.

Kanal UEFA Avrupa Kupası maçları gibi müsabakalar, yemekteyiz gibi TV programları ve daha pek çok eğlenceli ve kaliteli içeriği bünyesinde barındırmakta.

TV 8,5 farklı tarzda programlara da yer vermekte. Öyle ki TV tarihinde ilk kez bir yarışmanın değerlendirmesinin yapıldığı bir program yayın akışında. Tabi bu yarışma Survivor olunca çok da garip karşılanmıyor. Survivor yarışmasının değerlendirildiği Survivor Panorama’yı TV 8,5 canlı izle kanalından takip edebilirsiniz.

TV 8,5 Canlı Maç Yayınlarıyla Ekranlarda

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen, UEFA Avrupa Kupası maçlarını satın alarak büyük bir gövde sergiledi. Her hafta UEFA Avrupa Kupası maçlarından bazılarının ulusal kanallarda yayınlanma kuralı olduğundan dolayı, Acun Ilıcalı bu görevi kendi kanalı TV 8,5’a vermiş durumda. Hafta içi UEFA Avrupa Kupası maçlarından bazılarını TV 8,5 canlı izle kanalına tıklayarak takip edebilirsiniz.

TV 8,5 canlı yayın kanalı yüksek çözünürlükteki kaliteyi donmadan ve anında sizlerin karşısına çıkarmakta. Evde, işte, yolda nerde olursanız olun, internetin bulunduğu her ortamda kalite sizlerle birlikte olacak.

TV 8,5 Ne Zaman Kuruldu?

TV 8,5 kanalı 7 Ekim 2016 tarihinde kurularak yayın hayatına başlamıştır. İlk olarak genellikle spor ağırlık bir program akışı benimsense de kısa bir süre sonra eğlence kanalı faaliyetlerine devam etmiştir. 2022 yılında ise tekrardan değişikliklere giderek spor yayınlarına bünyesinde yer vermeye başlamıştır.

TV 8,5 Sahibi Kim?

TV 8,5 Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı’nındır. Muhabir olarak başladığı televizyon hayatında şimdilerde iki kanal sahibi olması büyük bir başarı hikayesi olarak gözler önüne serilmekte.

TV 8,5 Canlı Yayın İzle

Birbirinden farklı, eğlenceli ve kaliteli programları kesintisiz ve yüksek kalitede anında izleyebilmek mümkün. TV 8,5 Canlı İzle kanalından yayına katılabilir ve eğlenceye ortak olabilirsiniz. Yayın akışına göre günün her anı izleyebileceğiniz dizi, film, futbol maçları, özetler, yarışma programları ve daha pek çok içerik TV 8,5 canlı yayın izle kanalında sizlerle.

 

  • All Posts

Brighton – Ajax Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Brighton evinde Ajax takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

B. Leverkusen – Qarabağ Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında B. Leverkusen evinde Qarabağ takımını ağırlıyor.…

Sheriff – Servette Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Sheriff evinde Servette takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

Roma – Slavia Prag Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Roma evinde Slavia Prag takımını ağırlıyor.…

End of Content.

Edit Template