By Style

TJK TV Canlı İzle, TJK Canlı, TJK Bülten & Yarış Programı

TJK TV Canlı İzle: Türkiye’nin en çok izlenen at yarışı spor kanalı olan TJK TV’de yayınlanan kaliteli içerikler ve canlı yayınlar spor severlerin ilgisini çekmekte.

Ülkemizin en sevilen spor dalları arasında yer alan at yarışını izlemek isteyenlerin birinci tercihi TJK TV olmakta. Açılımı Türkiye Jokey Kulübü TV olan ve Türkiye Jokey Kulübü tarafından kurulan kanal uzun yıllardır yayınlarına devam etmekte.

TJK TV canlı yayınlarını ve programlarını yüksek kalitede ve kesintisiz izlemek için Bystyle internet sitesini tercih edebilirsiniz. Günün her anı, nerede olursanız olun kaliteyi sizlere sunuyoruz. Neredeyse her türlü cihaz ile erişim sağlamanız mümkün.

TJK TV Canlı

TJK TV kaliteli ve başarılı yayınlarıyla at yarışı severlerin en çok tercih ettiği kanal olarak göze çarpmakta. At yarışları hakkında son dakika bilgileri, at yarışı dünyasından haberler ve daha pek çok veri TJK TV aracılığıyla sizlerin karşısına çıkmakta. At yarışlarının yaşattığı heyecanı doruklarda hissedebilmek adına yayın kalitesinin üst seviyelerde olması beklenmekte. TJK TV canlı yayınladığı at yarışlarını yüksek çözünürlükte izleyerek heyecana ortak olmak sizin hakkınız. Bystyle olarak bu hakkı sizlere teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

TJK TV Ne Zaman Kuruldu?

At yarışı severlerin ilk tercihi olan TJK TV 1 Nisan 2004 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. “Bir At Sporu Kanalı” sloganıyla yola çıkan kanal şimdilerde birçok spor severin uğrak noktası olmuş durumda. Canlı at yarışı yayınları ve atlara dair pek çok farklı ve ilgi çekici program TJK TV farkıyla ekranlara yansımakta. TJK TV kurulduğu günden beri kendini geliştirerek izleyicilere hitap eden farklı tarza içerikleri ekranlara taşımakta. TJK canlı yayınları ile at yarışı heyecanını yaşayabilirsiniz.

TJK TV Sahibi Kim?

Türkiye Jokey Kulübüne ait olan TJK TV, şirket olarak Demirören Holding’e bağlıdır. Türkiye Jokey Kulübü aslında bir kamu kuruluşu değildir. Kamu yararına hizmet veren dernek olarak görülür. Bu nedenle de Bakanlar Kurulu kararıyla başına Türkiye ibaresi almıştır.

TJK TV canlı yayınları ile at yarışlarını kesintisiz ve yüksek kalitede seyretmek için Bystyle internet sitesini tercih edebilirsiniz. Sizlere kaliteyi sunarak at yarışı heyecanını en iyi şekilde yaşamanıza yardımcı oluyoruz.

TJK Bülten

Türkiye Jokey Kulübü Derneği neredeyse haftanın her günü at yarışı organize eder. Organize ettiği bu at yarışlarından kar amacı güder. TJK yayınladığı bülten ile organize ettiği tüm at yarışlarını bir nevi duyurmuş olur. At yarışı severler TJK bültene bakarak tüm yarışları görebilir ve bunun üzerine tahminlerde bulunarak para kazanma yoluna gidebilir.

TJK bülten çok aktif bir şekilde yenilenir. Günden güne yenilenen TJK bültene bakarak istatistiki olarak veriler elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz veriler ile tahminlerinizi ortaya koyabilir ve kendinize bir kazanç elde edebilirsiniz.

TJK bültende yer alan yarışlara günün her anı bahis yapabilirsiniz. İster bayilerden ister online olarak bu heyecana ortak olabilmeniz mümkün.

TJK Yarış Programı

Türkiye Jokey Kulübü Derneği ya da bilinen adıyla TJK tarafından düzenlenen yarışlar spor severlere duyurulur. TJK yarış programı farklı ve ilgi çekici yarışları izleyicilere sunar.

TJK yarış programı içerisinde pek çok bilgi yer alır. Koşunun gün ve saatinin dışında; atların ismi, yaşı, orijini, yarışılan sıklet, jokeyin ismi ve atın sahibi ve daha pek çok bilgi yer alır. TJK yarış programı sağladığı bu bilgiler ile at yarışı severlerin beğenisi toplamakta. TJK yarış bülteni içerisinde yer alan veriler sayesinde spor severler istedikleri bilgilere anında erişebilmekte.

  • All Posts

Brighton – Ajax Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Brighton evinde Ajax takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

B. Leverkusen – Qarabağ Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında B. Leverkusen evinde Qarabağ takımını ağırlıyor.…

Sheriff – Servette Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Sheriff evinde Servette takımını ağırlıyor. Heyecan dolu…

Roma – Slavia Prag Kaçak Donmadan Ücretsiz İzle UEFA Avrupa Ligi 3. hafta karşılaşmasında Roma evinde Slavia Prag takımını ağırlıyor.…

End of Content.

Edit Template